Deeper Winter Smartphone Case 2.0

44,99 su PVM

Neturime

Produkto kodas: ITGAM0017 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Deeper Winter Smartphone Case 2.0

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsaugoti telefoną ir jį laikyti lengvai pasiekiamą poledinės žvejybos metu. Tiesiog pritvirtinkite Deeper Winter Smartphone Case 2.0 dėklą prie savo rankos specialiu dirželiu ir išnaudokite visus išmaniojo telefono privalumus žvejodami ant ledo.

Lengvas ir kompaktiškas išmaniojo telefono dėklas su papildoma izoliacija apsaugos jūsų telefoną esant minusinei temperatūrai. Izoliacijos elementai tvirtinami prie dėklo korpuso, kad nejudėtų.

Jei jūsų telefonui prireiktų daugiau energijos – žieminiame dėkle yra skyrius išorinei baterijai laikyti. Speciali anga įkrovimo laidui prijungti leidžia taupyti laiką ir krauti telefoną juo naudojantis.

Dėklas Deeper Winter Smartphone Case 2.0 apsaugo jūsų telefoną ne tik nuo šalčio, bet ir nuo bet kokio kontakto su vandeniu. Dėkle esančiam telefonui įkritus į vandenį, jis lieka plūduriuoti paviršiuje ir yra visiškai apsaugotas nuo drėgmės.

Pastaba. Plūdrumo nebandykite – gaminys neskirtas būti vandenyje ilgą laiką. Plūdrumas priklauso nuo dėkle laikomo telefono ir (arba) išorinės baterijos svorio.

Rankos dirželis leidžia saugiai ir patogiai naudoti telefoną be jokio judesių suvaržymo. Daugiau nebereikės sukti galvos, kur laikyti telefoną poledinės žvejybos metu. Tiesiog pritvirtinkite dėklą prie savo rankos specialiu kibtukiniu dirželiu. Tai paprasta!

Deeper sonaro saugos dirželis suteikia dar daugiau komforto žvejojant ant ledo. Tiesiog pritvirtinkite dirželį prie sonaro, nuleiskite jį į eketę ir pradėkite nuskaitymą. Baigę dirželiu ištraukite sonarą į paviršių.

Dėkle esančio telefono jutiklinis ekranas reaguoja į visus liečiamuosius judesius, tad jums nereikės išimti jo iš dėklo norint patikrinti nuskaitytus duomenis, nusiųsti žinutę ar atsiliepti į skambutį. Silikoninė izoliacijos danga išlaiko telefoną stabilioje padėtyje ir neleidžia jam slidinėti dėkle.

Įdėkite išmanųjį telefoną po jutiklinio ekrano danga.

1. Įdėkite išmanųjį telefoną po jutiklinio ekrano danga.

Uždenkite izoliaciniu elementu ir įtempkite dirželį, kad saugiai pritvirtintumėte telefoną.

2. Uždenkite izoliaciniu elementu ir įtempkite dirželį, kad saugiai pritvirtintumėte telefoną.

Uždarykite ir užsekite dėklą.

3. Uždarykite ir užsekite dėklą.

Pritvirtinkite telefono dėklą prie rankos specialiu kibtukiniu dirželiu.

4. Pritvirtinkite telefono dėklą prie rankos specialiu kibtukiniu dirželiu.

Gaminio informacija

Wintercase technical specifications

Modelis: FLACC18

Spalva: Juoda

Dydis: 205x100x60mm

Velcro rankos dirželis: 400x40mm

Svoris: 145g

Medžiaga: PU, PVC, EVA

Suderinamumas su telefonais: 163x80mm

Papildoma informacija

Svoris 200 g
Išmatavimai 10 × 10 × 8 cm