Deeper Smart Sonar CHIRP+ [žiemos pasiūlymas]

319,99 su PVM

Dievinate žvejybą žiemą? Tuomet šis pasiūlymas – būtent jums. Ribotą laiką Deeper CHIRP+, vienintelis pasaulyje užmetamas CHIRP sonaras su integruotu GPS , parduodamas kartu su 3 būtiniausiais žiemos žvejybos atributais,kurių vertė atskirai – 60 €. NEMOKAMAI gausite termosą, kaklaskarę ir dangtelį naktinei žvejybai, kuriuos galėsite pasiimti į kitą žvejybos išvyką.

Liko 1

Produkto kodas: ITGAM0704 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Deeper Smart Sonar CHIRP+

Deeper CHIRP+ yra pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas, kuriame naudojama CHIRP technologija bei GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, aptikti plėšriąsias žuvis, nustatyti, kur yra žuvų būriai, ir žvejoti ypatingame gylyje. Su CHIRP+ pagalba lengviau apsispręsite, kokią strategiją taikyti norint sugauti daugiau ir greičiau.

 • 1 cm skiriamoji geba
 • Tikslumas sekliuose vandenyse
 • Nuskaitymo gylis – 100 m
 • Užmetimo diapazonas – 100 m
 • Integruotas GPS

Termosas

 • Nerūdijančiojo plieno korpusas ir vidus neleidžia termoso paviršiui įkaisti įpylus karšto gėrimo ar kaupti kondensato, kai viduje šaltas gėrimas. Patogus užsukamas sandariklis užtikrina šimtaprocentinį nepralaidumą, o dangtelis gali būti naudojamas vietoj puodelio.
 • Juodos spalvos slydimui atspari danga neleis indui išslysti iš rankų. Termosą galėsite tvirtai laikyti net šlapiomis ar slidžiomis nuo purvo ar žuvies rankomis.
 • Dviguba vakuuminė sienelės izoliacija apsaugo gėrimus nuo temperatūrų skirtumo ir nepaisant orų išlaiko juos garuojančiai karštus arba gaivinančiai šaltus.
 • Kompaktiškas (500 ml) dydis: termosas nedidelis, tad lengvai tilps jūsų žūklės reikmenų dėžėje, tačiau pakankamai talpus, kad galėtumėte pavaišinti gėrimu ir savo žvejybos kompanioną. Pasiimkite jį su savimi vykdami žvejoti ir naudokite stovyklaudami, iškylaudami, važinėdami dviračiu ir t. t.

Kaklaskarė

 • Lengva, orui laidi medžiaga Iš 90 % mikropoliesterio ir 10 % elastano pagaminta kaklaskarė pasižymi švelniu, tampriu ir odai maloniu audiniu.
 • Vienas dydis, tinkantis daugeliui Iš elastingos, drėgmę sugeriančios medžiagos pagaminta kaklaskarė yra universalaus dydžio ir tobulai priglunda prie kaklo.
 • Daugiafunkcė ir universali, gali būti dėvima skirtingais būdais: kaip kaklo šildyklė, kaklo ir veido įmautė, galvos apdangalas ar slidininko kaukė. Universalus dizainas, spalva ir medžiaga leidžia ją puikiai pritaikyti tiek žvejyboje, tiek iškylaujant, stovyklaujant, važinėjant dviračiu ar užsiimant kita veikla gamtoje.
 • Apsaugo atšiauriomis oro sąlygomis: palaiko šilumą vėsiu oru ir apsaugo kaklą bei veidą nuo vėjo ir speigo. Vėsiomis dienomis dėvėkite aplink kaklą, o smarkiau pašalus ir pakilus vėjui užsitraukite ant nosies.

Dangtelis naktinei žvejybai

 • Paprastas ir universalus dizainas: šis specialaus leidimo dangtelis pasižymi labai nedideliu svoriu ir yra paprastai pritvirtinamas prie jūsų sonaro. Be to, jis tinka PRO ir PRO+ modeliams.
 • Leidžia naudoti sonarą naktį: specialiai Deeper sonarams sukurtas dangtelis leidžia aiškiau matyti prietaisą per atstumą tamsiu paros metu.
 • Naudojamas su Fish Deeper programėle: programėlėje įjungus naktinės žvejybos režimą, užsidega ryški mirksinti LED šviesa, sklindanti pro skaidrų dangtelį.
 • Leidžia geriau matyti sonarą prasto matomumo sąlygomis: itin ryškus geltonos spalvos dangtelis pravers žvejojant tamsiu paros metu ir esant prastam matomumui – su juo galėsite be vargo stebėti sonaro judėjimą vandenyje.

Produkto aprašymas

Chirp specifications

Medžiagos: ABS korpusas, titano detalės

Sonaro tipas: Trijų dažnių CHIRP, Siauras CHIRP 675 kHz (kūgio kampas 7°), Vidutinis CHIRP 290 kHz (kūgio kampas 16°), Platus CHIRP 100 kHz (kūgio kampas 47°)

Skiriamoji geba: 1 cm siauras CHIRP / 2,4 cm vidutinis CHIRP / 2,4 cm platus CHIRP

Gylio matavimo diapazonas: 15 cm – 100 m

Sonaro skenavimo greitis: Iki 15 skenavimų per sekundę

Sonaro režimai: Standartinis, poledinės žūklės, valties, kranto GPS

Temperatūros matavimo sensorius: Vandens paviršiaus temperatūros matavimas (pagal Celsijų/Farenheitą)

Veikimo temperatūra: Nuo -20°C iki 40°C

GNSS (palydovinės navigacinės radijo sistemos): GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS

Veikimo laikas: GPS ON iki 4.5 val / GPS OFF iki 6 val

Įkrovimo technologija: Greitasis įkrovimas, 80% per 45 min, 100% per 75 min.

Vidinė baterija: Ličio polimero, 3,7 V įkraunamasis, 950 mAh

Maitinimo adapteris (komplekte nėra, rekomenduojamas): Įvestis 110V/220V. Išvesties Micro USB, 5V 2A

Ryšio tipas: Wi-Fi

Ryšio diapazonas: Stabilus ryšys iki 100 m

Spalva: Chaki

Papildoma informacija

Svoris 200 g
Išmatavimai 10 × 10 × 8 cm